Menu

Hotel

Nasz Hotel znajduje się przy głównej drodze z Poznania do Buku i Nowego Tomyśla oraz niedaleko trasy S11 i autostrady A2. W sąsiedztwie stref przemysłowo - ekonomicznych w Sierosławiu i Niepruszewie i w odległości ok. 20 min od terenów Poznańskich targów, 10 minut od lotniska ławica.

Gościom do ich dyspozycji oddajemy 33 komfortowe, w pełni wyposażone pokoje z łazienkami, dostępem do bezprzewodowego Internetu i telewizją oraz 2 apartamenty. W obiekcie znajduje się Restauracja czynna codziennie do godziny 22 wraz z ogródkiem, dwie komfortowe sale, w których można przerprowadzić szkolenia i konferencje, sala bankietowa i taras. Dysponujemy dwoma darmowymi parkingami.

Obiekt położony jest w cichej, otoczonej zielenią okolicy. W pobliżu znajdą Państwo wiele tras rowerowych, pieszych i biegowych, piękną stadninę koni, Centrum terapii manualnej i dwa urokliwe jeziora. Nasi goście mają możliwość wypożyczenia rowerów i kijków do nordic-walking. Jesteśmy otwarci na propozycję dłuższej współpracy z firmami oraz biurami podróży.

Zobacz także:

Restauracja
Pokoje
Kontakt z nami
Hotel "Przylesie"
Sierosław
ul. Bukowska 2a

tel. 61 8147 809
fax. 61 896 42 04


e-mail: hotel@przylesie.pl

Sprawdź dojazd Dojazd do hotel pod Poznaniem
Galeria


Hotel BukHotel ławicaHotel pod Poznaniem


Hotel Przeźmierowo Hotel Więckowice Hotel pod Bukiem Hotel w dobrej cenie Hotel Gmina Tarnowo Podgórne Hotel Andrzej Rakowski
Do góry
Copyright by Hotel Przylesie Wszelkie prawa zastrzeżone